Ceremonie Saunowe

Informacje Dla kogo? Cennik Galeria Pokaż na mapie Zapraszamy na seanse saunowe, które odbędą się 9, 16 i 20 lutego! Zanurz się w świat czystej relaksacji i odprężenia podczas naszych ceremonii saunowych, prowadzonych przez wykwalifikowanych Saunamistrzów! CZYM JEST SEANS SAUNOWY?To

Witaj
w Kozerkach Active

Kozerki, ul. Jowisza 92
05-825 Grodzisk Mazowiecki

T: +48 516 171 747
T: +48 22 460 06 33

Ceremonie Saunowe

Ceremonie Saunowe

Zapraszamy na seanse saunowe, które odbędą się 9, 16 i 20 lutego!

Zanurz się w świat czystej relaksacji i odprężenia podczas naszych ceremonii saunowych, prowadzonych przez wykwalifikowanych Saunamistrzów!

Seanse Saunowe z Saunamistrzem - Kozerki Active
Seanse Saunowe - Kozerki Active

CZYM JEST SEANS SAUNOWY?
To unikalny rytuał, który łączy w sobie ciepło, zapachy i dźwięki, tworząc niezapomniane doświadczenie. Cały proces nagrzewania w saunie suchej z udziałem prowadzi Saunamistrz.

Ceremonia polega na polewaniu rozgrzanych kamieni wodą w celu wytworzenia delikatnej pary. Następnie rozpoczynamy aromaterapię z olejkami eterycznymi, które pobudzą Twoje zmysły i dodadzą głębi relaksacji.

Aby zwiększyć efektywność seansu, mistrz ceremonii równomiernie rozprowadza wytworzoną parę w saunie za pomocą ręcznika lub wachlarza.
Ceremonii często towarzyszy muzyka relaksacyjna która idealnie dopełnia Wasz wypoczynek.

Orzeźwienia pomiędzy cyklami ceremonii dodadzą Wam schłodzone filetowane owoce.

Zapraszamy 9, 16 i 20 lutego

Ceremonie saunowe trwają od 19:00 - 22:00

Dla kogo?

Sauna zalecana jest szczególnie osobom z zaburzeniami pulmonologicznymi, laryngologicznymi, a także osobom po intensywnym wysiłku fizycznym i psychicznym.

Uwaga: Saunowania powinny unikać kobiety w trakcie ciąży oraz menstruacji. Seanse saunowe nie są zalecane również dla osób, które zmagają się z chorobą nowotworową, cukrzycą, chorobami skóry, chorobami okulistycznymi (jaskra), chorobą grzybiczą oraz z ogniskowym stanem zapalnym.

Sauny suchej powinny unikać dzieci, szczególnie te do 7 roku życia oraz osoby starsze.

Seans trwa 3h i odbywa się w kilku 15 – minutowych cyklach.

Pomiędzy cyklami osoby chętne mogą schłodzić się w basenie na zewnątrz.

 

Na Ceremonie Saunowe obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Aby umówić się na seans – skontaktuj się z naszą recepcją.

Cennik

85 zł /osobę
Z kartą Multisport – 70 zł / osobę

Galeria zdjęć

mapka ACTIVE

ul. Jowisza 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 27 26 25 24 23